MARION BELIN. Hotel Duvan, färglitografi, signerad och numrerad.
| Valmis | 15 May 2025 13:07 CEST |
| Objektsnummer | 4269128 |
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ihoprullad. Något kantstött.
| Objektsnummer | 4269128 |
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ihoprullad. Något kantstött.