MARION BELIN. Hotel Duvan, färglitografi, signerad och numrerad.
| Closed | 15 May 2025 13:07 CEST |
| Objektsnummer | 4269128 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ihoprullad. Något kantstött.
| Objektsnummer | 4269128 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Ihoprullad. Något kantstött.