MARION BELIN. Hotel Duvan, färglitografi, signerad och numrerad.
| Vollendet | 15 May 2025 13:07 CEST |
| Objektsnummer | 4269128 |
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ihoprullad. Något kantstött.
| Objektsnummer | 4269128 |
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Ihoprullad. Något kantstött.