EMMAFÅTÖLJER, 1 par, vit sammetklädsel, klädda knappar, 1900-tal.
| Valmis | 19 Apr 2025 14:36 CEST |
| Objektsnummer | 4226512 |
| Korkein tarjous | 1 635 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4226512 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.