EMMAFÅTÖLJER, 1 par, vit sammetklädsel, klädda knappar, 1900-tal.
| Vollendet | 19 Apr 2025 14:36 CEST |
| Objektsnummer | 4226512 |
| Höchstes Gebot | 1 635 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4226512 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.