EMMAFÅTÖLJER, 1 par, vit sammetklädsel, klädda knappar, 1900-tal.
| Closed | 19 Apr 2025 14:36 CEST |
| Objektsnummer | 4226512 |
| Sold for | 1 635 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4226512 |
| Sold for | 1 635 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.