BO LÖFGREN. skulpturer, 2 st, patinerad brons, undertill signerade.
| Valmis | 18 Apr 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4222221 |
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4222221 |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.