BO LÖFGREN. skulpturer, 2 st, patinerad brons, undertill signerade.
| Vollendet | 18 Apr 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4222221 |
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4222221 |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.