BO LÖFGREN. skulpturer, 2 st, patinerad brons, undertill signerade.
| Closed | 18 Apr 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4222221 |
| Sold for | 1 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4222221 |
| Sold for | 1 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.