TOMAS JELINEK. Byrå 'Vajer', IKEA, 1990-tal.
| Valmis | 01 Apr 2025 18:26 CEST |
| Objektsnummer | 4176289 |
| Korkein tarjous | 2 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Repor, bruksskick.
| Objektsnummer | 4176289 |
| Päättyy | Valmis |
Repor, bruksskick.