TOMAS JELINEK. Byrå 'Vajer', IKEA, 1990-tal.
| Vollendet | 01 Apr 2025 18:26 CEST |
| Objektsnummer | 4176289 |
| Höchstes Gebot | 2 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Repor, bruksskick.
| Objektsnummer | 4176289 |
| Endet in | Vollendet |
Repor, bruksskick.