TOMAS JELINEK. Byrå 'Vajer', IKEA, 1990-tal.
| Closed | 01 Apr 2025 18:26 CEST |
| Objektsnummer | 4176289 |
| Sold for | 2 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Repor, bruksskick.
| Objektsnummer | 4176289 |
| Sold for | 2 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Repor, bruksskick.