YRJÖ EDELMANN. Olja på duk, signerad Y. Edelmann och daterad 1989.
| Valmis | 24 Apr 2022 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 2172380 |
| Korkein tarjous | 17 513 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 2172380 |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.