YRJÖ EDELMANN. Olja på duk, signerad Y. Edelmann och daterad 1989.
| Closed | 24 Apr 2022 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 2172380 |
| Sold for | 17 513 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
No remarks.
| Objektsnummer | 2172380 |
| Sold for | 17 513 EUR |
| Ends in | Closed |
No remarks.