YRJÖ EDELMANN. Olja på duk, signerad Y. Edelmann och daterad 1989.
| Vollendet | 24 Apr 2022 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 2172380 |
| Höchstes Gebot | 17 513 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 2172380 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.