Online auctions

Ljuskrona

Ljuskrona

Orientmatta Täbriz

Orientmatta Täbriz

Yngve Ekström vilstol Kurva

Yngve Ekström vilstol Kurva

EWÅ vägglampor

EWÅ vägglampor

Orientmatta Isfahan

Orientmatta Isfahan

1 par snurrfåtöljer Roger Persson

1 par snurrfåtöljer Roger Persson "Happy Swing"

Michael Thonet stolar

Michael Thonet stolar

Bernard Schottlander vägglampa

Tändare

Tändare

Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning

Matbestick silver 24 delar Vietnam 1960-tal

Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi