Peter Dahl färglitografi
2019-11-19
703487
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 29, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 29x41 cm
Liten glasspricka