Online-huutokauppa

Ljuskrona Sturehov Ikeas 1700-talsserie

Taburetter, gustaviansk stil

Taburetter, gustaviansk stil

Soffa Börge Mogensen för Fredericia stolefabrik

Paul Moreau-Vauthier skulptur

Paul Moreau-Vauthier skulptur

Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi

Thea Ekström blandteknik

Thea Ekström blandteknik

Zebra tekoppar

Zebra tekoppar

Spegellampett

Spegellampett

Sidobord/Piedestaler 1par, toppskiva med marmor

Two Iron tsuba

Two Iron tsuba

Matta antik Kina

Matta antik Kina

Prismor 18/1900-tal

Prismor 18/1900-tal