Ljuskrona Sturehov Ikeas 1700-talsserie
Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
LJUSKRONA, "Sturehov", rokokostil, Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal, 4 ljusarmar, elektrifierad med 4 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikslipade lövprismor, margeuriter samt stavverk, höjd ca 73, diameter ca 44 cm
Klippt elkablage, mindre ej noterat nagg kan förekomma
710379
2019-12-05