Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
KLÄDSKÅP, Nils Jonsson, Troeds, 4 moduler "Domi", 1900-talets andra hälft, teakfanér, totalhöjd ca 175, 95 x 40 cm
Skador: Bruksslitage, repor, ben/sockel saknas.
922213
2021-05-31