Oidentifierad konstnär Surimono
2021-05-31
922193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Surimono, motiv med tiger, signerad, träsnitt, ca 43x56 cm
Proveniens: Christies South Kensington 2003
Veck