Soffbord
2021-05-31
922098
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, teakfanér, otydligt brännmärkt, höjd 52, 97x97 cm
Bruksslitage