Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, etsning och akvatint på guldpapper,numrerad 41/50, bladmått 44x32 cm
922053
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här