Lennart Nyström
2021-05-31
922031
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Ram, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 61x46 cm