Alexander Poplavskij
2021-05-31
921934
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDER POPLAVSKIJ (1900-tal): "Barn i trädgården", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 53x77 cm
Oramad