Stig Lindberg skålfat 2 dlr
2021-05-29
921777
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STIG LINDBERG, 2 lövformade skålfat, Gustavsberg studio 1950-tal, fajans, handmålad polykrom dekor, signerade Gustavsberg studio, längd 20-32 cm
Obetydlig krackelyr