Oljemålning
2021-05-28
921744
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, giraff och fåglar, olja på duk, signerad, 88,5 x 70,5 cm.