Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
HERRBYRÅ, 1800/1900-tal, med 6 lådor, fanér i bl a rot, nyckel finns, höjd ca 152 samt 107x50 cm
Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
921713
2021-05-31