Shaker ishink nysilver
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SHAKER, nysilver, 1920-/30-tal, art déco, stämplad TESI, ISHINK, C G Hallberg nysilver, höjd 24 rsp. 10 cm
Kuntoraportti
Sil i shaker saknas, smärre slitage
921703
Päivämäärä:
2021-05-27