Fabian Lundqvist, oljemålning
2021-05-31
921671
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition, signerad, olja på duk, oramad, 38x46 cm
Smärre färgbortfall