Buddha
Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
TRONANDE BUDDHA, 1800-tal, Japan, träskuren med förgyllning och lackdekor, löstagbar buddha, höjd ca 80 samt största bredd 27 cm
Mindre bitar borta, brott och bortfall av ytbehandlingen, något lös i konstruktionen
921481
2021-05-29