Kerstin Hedeby-Pawlo kostymskiss
Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
KERSTIN HEDEBY-PAWLO (f. 1926), kostymskiss från akt I av Glada Änkan 1967 med Berit Carlberg som Hanna Glawari, signerad, bildmått ca 63x46 cm
Proveniens: skådespelerskan Berit Carlberg (1942-2021)
Ej examinerad ur ram
921468
2021-05-29