Sven X:et Erixson
2021-05-30
921415
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv med dansbana, numrerad 82/360, litografi, ca 53x65 cm