Damarbetsbord
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
DAMARBETSBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd 74, 55x40 cm
Kuntoraportti
Spricka, bruksslitage
921396
Päivämäärä:
2021-05-29