Elis Ryberg färglitografi
2021-05-30
921393
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985), restaurangscen signerad Elis Ryberg, PT, motivmått ca 46x35 cm