Yrjö Edelmann
2021-05-30
921314
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad samt numrerad 143/170, färglitografi, ca 52x63 cm
Ej examinerad ur ram