Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TAKARMATUR, orangemålad metall, ca 1960-tal, 2 ljuspunkter, ca diameter 43 cm.
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Bruks och åldersrelaterat slitage, slitage på sladd, saknar kontakt.
921218
2021-05-31