Byrå med stenskiva
2021-05-27
921154
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny, höjd 77, 91x47
Nyckel saknas, ytskador