Klinger oljemålning
2021-05-31
921030
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLINGER, skriftlärda i samtal, oidentifierad signatur R. Klinger, olja på pannå, ca 1900-talets första hälft, ca 25 x 30 cm