Madeleine Pyk färglitografi
2021-05-26
921029
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 229/250, färglitografi, 229/250, bladmått 53x57 cm, oramad