Salongsgrupp Karl Johan stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, björk samt masurbjörk med intarsia, bestående av två karmstolar, sitthöjd ca 43, bredd 53, fyra stolar, klaffbord, höjd 74, bredd 65, längd 82 (20+20), totallängd ca 122 cm, Karl Johan stil, 1900-talets mitt
Stolarnas klädsel med spridda fläckar, smärre slitage, bord med torrsprickor, fanérskador/bortfall
921027
2021-05-31