Marcel Wanders Moooi Container table
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARCEL WANDERS, bord, "Container table" skiva i vit laminat, stomme i orange polyeten/PU-plast, (fylls med sand/grus för att ge bordet extra stabilitet), höjd ca 71, diameter 140 cm
Smärre slitage, ytliga repor
920950
2021-05-31