Tennstop 1800-tal
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TENNSTOP, 1800-tal, märkt Santesson samt med stämplar, höjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
920892
Päivämäärä:
2021-05-31