Kristian Jones
2021-05-26
920810
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTIAN JONES (England): "Babes", signerad och daterad 16, digital print, 46/100, bladmått ca 42x29 cm