Oidentifierad konstnär blandteknik
2021-05-31
920769
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Komposition med
Maria och Jesusbarnet, efter förlaga från renässansen, blandteknik, ca 23,5x38 cm
Lagningar, krakelyr