Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, oval träram, dekor i pastellage, bronserad, glaset med slipad dekor av stjärnor, mått ca 127x127 cm
Slitage, dekorbortfall, senare bronsering
920768
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här