Poul Henningsen ´´PH5´´ takarmatur
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i röd- och blå lackerad metall, diameter ca 50 cm
Skador:
Slitage, några repor, matt laclk ej funktionstesad, SAV garanterar ej funktionen, renoverad
920756
2021-05-30