Elis Ryberg
2021-05-27
920620
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Riddarholmskanalen, signerad Elis Ryberg, färglitografi, 10/30, bildmått ca 45x55 cm