Fällbord
2021-05-30
920410
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, pelarfot, hjultrissor, höjd ca 70, 122x90 cm
Bruksslitage