Stolar teak
2021-05-25
920384
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, stålunderrede, sitsar i teakfanér, sitthöjd ca 46 cm
Fanerskador, märken